Har du spørsmål til tannlege i Polen ? Ring oss. Vi snakker norsk +47 90126362

ESTETISK MEDISIN

W Curodental przeprowadzamu wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Redukcja zmarszczek – Radiesse (Crystalis)

Radiesse to wypełniacz nowej generacji, który daje nie tyko natychmiastowe, ale także długotrwałe rezultaty. Radiesse jest produktem o podwójnym działaniu, polegającym na natychmiastowym wygładzeniu zmarszczek oraz stymulacji produkcji kolagenu, który wspiera odnowę skóry. Głównym efektem jest wypełnienie zmarszczek, poprawa struktury i objętości skóry oraz poprawa owalu twarzy. Dodatkowo Radiesse stymuluje organizm do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki temu efekty zabiegu są długotrwałe i utrzymują się zazwyczaj ponad 18 miesięcy.

Botox

Botox jest to oczyszczona postać toksyny botulinowej typu A, produkowanej przez bakterie Clostridium Botulinum.  Blokuje on przewodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy, związanych z mimiką. Wstrzyknięty w małej dawce wywołuje porażenie mięśni mimicznych, co uniemożliwia ich pracę.  Dzięki temu  likwiduje problemy wywołane przez nadmierne  kurczenie się mięśni tzn. zmarszczki, przykurcze itp. Btoxem zarówno redukuje się zmarszczki jak i leczy takie dolegliwości jak i nadpotliwość, bruksizm (przerost mięśni żwaczy), uśmiech dziąsłowy (gummy smile) oraz leczy się migreny.

PROFHILO- naturlig ansiktsvolumetri

Profhilo® to światowa innowacja w dziedzinie odmładzania i bioremodelingu skóry. Unikalny, w pełni innowacyjny produkt na rynku medycyny estetycznej. Nagrodzony w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność Bioremodeling Profhilo® to absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. Profhilo® w chwili obecnej jest jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, czyli przebudowy i przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry.

Restylane Skinboosters

Restylane Skinboosters to innowacyjna seria preparatów głęboko i długotrwało nawilżających, opracowanych w celu zapewnienia  nawilżenia głębokich warstw skóry oraz długotrwałej poprawy jej ogólnej jakości. Jest to zupełnie nowe podejście do zagadnienia rewitalizacji skóry pozwalające na dotarcie tam, gdzie ma miejsce początek procesu starzenia skóry. Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinboosters jest specjalna formuła stabilizowanego kwasu hialuronowego.  Jego zadaniem jest pobudzenie produkcji naturalnego kolagenu.

Mesoterapi – Neauvia Organic Hydro

Mezoterapia igłowa to jedna z najpopularniejszych terapii medycyny estetycznej, która znacząco poprawia jakość skóry. Jest to zabieg działający w trzech różnych wymiarach; nawilża, odbudowuje kolagen i elastynę oraz ujędrnia skórę. Mezoterapia może w szybki sposób przywrócić młodszy oraz zdrowy wygląd, rozświetlić cerę, rozjaśnić cienie pod oczami oraz zniwelować oznaki przemęczenia. Dodatkowo jest to świetny zabieg na redukcje blizn, rozstępów.

Zapoznaj się z cennikiem usług z zakresu medycyny estetycznej.

Close Menu