Har du spørsmål til tannlege i Polen ? Ring oss. Vi snakker norsk +47 90126362

W trakcie pobytu nie tylko zwiedzaj Gdańsk, ale wybierz się także do gdańskich galerii handlowych i kupuj w zaskakująco niskich cenach. Zapoznaj się z listą polecanych przez nas centrów handlowych.

Forum Gdańsk

Centrum handlowe Forum Gdańsk znajduje się 350 metrów od kliniki Curodental. Jest to ponad 6 hektarów na którym znajduje się 220 sklepów, kino, siłownia, wiele różnego rodzaju restauracji, fryzjer oraz kino. Znajdziesz tu między innymi takie marki jak Adidas, Douglas, Sephora, Guess, Lacoste, Levi’s, Mac, Mango i wiele innych.

Pełną listę sklepów znajdziesz klikając link – https://forumgdansk.pl/pl/sklepy

 

Galeria Bałtycka 

Centrum handlowe Galeria Bałtycka znajduje się 5 kilometrów od naszej kliniki. Jest to około 10 minut jazdy taksówką. Przejazd taksówką powinien kosztować około 30 zł, natomiast Uberem lub Botem 10-15 zł. Do galerii można się również dostać za pośrednictwem Szybkiej Kolei Miejsckej SKM w dosłownie 15 minut.

W Galerii Bałtyckiej znajdziesz 200 sklepów modnych, światowych marek odzieżowych, takich jak Peek Cloppenburg, Versace, Cain Marc, Calvin Klein, Armani oraz Polskich. Ponadto możesz zrobić zakupy w wielkim sklepie sportowym Intersport oraz elektronicznym MediaMarkt. W centrum znajduje się również kilkanaście sklepów z biżuterią, zegarkami i modnymi dodatkami, takimi jak Pandora, Apart, Svarovski, Kruk, Yes i wiele innych.

 Wiecej informacji dotyczących galerii znajdziesz klikając link – https://www.galeriabaltycka.pl/en/

 

Madison Shopping Gallery

Centrum Handlowe Medison znajduje się 850 m od naszej kliniki, czyli jakieś 10 minut spacerem. Jest to o wiele mniejsza galeria handlowa niż Forum Gdańsk czy Galeria Bałtycka. Znajduje się w niej jedynie 100 sklepów, restauracji, kawiarni i lodziarni.

Close Menu